Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Баскетбольні м'ячі

Баскетбольні м'ячі від відомих брендів

Баскетбол є спортивною командною грою, яка включена до переліку олімпійських видів спорту. Крім цього, починаючи з 1950 року з баскетболу, також проводиться чемпіонат світу. З того часу цей вид спорту набув світової популярності. Баскетбольний інвентар представлений баскетбольними щитами, м'ячами, кільцями та сітками для баскетбольних кілець. Баскетбольні м'ячі є найважливішим інструментом. Якість кидків, чистота передач, швидкість та результат змагання прямо пропорційно залежать від матеріалу виготовлення, ваги та параметрів м'яча.баскетбольні м'ячі

Баскетбольні м'ячі від світових виробників: асортимент

Наш інтернет-магазин TeamSports.com.ua пропонує до вашої уваги м'ячі для баскетболу найпопулярніших світових брендів спортивного інвентарю. Пропонований нами асортимент представлений такими компаніями:

 1. Spalding. Всесвітньо відомий американський виробник спортивних товарів, у тому числі баскетбольних м'ячів, які використовуються в офіційних іграх Національної баскетбольної асоціації (NBA).

 2. Mikasa. Японський бренд, що випускає спортивні м'ячі не тільки для баскетболу, а й для волейболу, футболу, водного поло, гандболу.

 3. Nike. Під цією торговою маркою однойменна американська компанія випускає як предмети одягу, взуття, так і якісні м'ячі для командного спорту.

 4. Wilson. Дуже відомий виробник, який спеціалізується на виробництві м'ячів, спортивних товарів для різного командного спорту, одягу, взуття та сумок.

 5. Molten. Японський виробник якісного інструментарію для професійного спорту.

 6. Zelart. Популярна компанія-виробник різноманітних товарів для туризму, активного відпочинку та професійного спорту.

 7. Select. Всесвітньо відома компанія, яка виготовляє якісні м'ячі для командного спорту.

Усі бренди мають чудову репутацію.

М'яч для баскетболу: рекомендації щодо вибору

Купити баскетбольний м'яч самостійно не так вже й складно. Слід розуміти, що якісний товар світових виробників не може коштувати дешево. Вибираючи м'яч для баскетболу, ми рекомендуємо звертати особливу увагу на такі параметри:

 • класифікацію. Розрізняють м'ячі для гри у закритому приміщенні, на відкритій місцевості та універсальні. Професійний баскетбольний м'яч, призначення якого гратиме в закритому приміщенні, не підійде для гри на вулиці;

 • матеріал виготовлення. Інвентар для гри на відкритій місцевості виготовляють прогумованим, він є досить жорстким та грубим. Для зали м'ячі легші, їх виготовляють зі шкіри;

 • колірну гаму. Під час проведення тренувань колір м'яча не є важливим, а для проведення турнірів купити баскетбольний м'яч слід жовтих або жовто-коричневих кольорів;

 • розмір. При виборі м'яча обов'язково враховуйте стать та вік гравця.

Для чоловіків слід вибирати інвентар із більшою масою, ніж для жінок. Дитині потрібен м'яч меншого розміру та ваги, ніж дорослій людині.

Баскетбольні м'ячі у магазині TeamSports.com.ua

Замовити м'ячі для баскетболу недорого ви завжди можете в нашому інтернет-магазині TteamSports.com.ua. У нас ви знайдете професійний брендований баскетбольний м'яч, ціна якого відповідає якості. Якщо у вас виникли питання щодо продукції, ви завжди можете звернутися за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наші менеджери нададуть якісну консультацію та допоможуть з вибором. Ми цінуємо кожного покупця і тому постійно поповнюємо асортименти, оновлюємо його, надаємо максимально можливі знижки на продукцію, проводимо різноманітні акції. Можлива доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

Вгору