Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Волейбольні м'ячі Mikasa

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Від якості волейбольного м'яча багато в чому залежить результат гри. Більшість професійних спортсменів протягом довгих років вибирають волейбольні м'ячі Mikasa. Це не дивно, оскільки ця компанія є абсолютним лідером у виробництві м'ячів. Незважаючи на це перед тим, як купити м'яч цього виробника, важливо ознайомитися з його особливостями.

Основні відмінності волейбольного м'яча від інших

Спортсмени-початківці часто задаються питанням, чим відрізняються м'ячі для різних видів спорту. Наприклад, у порівнянні з футбольним м'ячем, волейбольний:

  • має менший діаметр;
  • менше важить;
  • більш пружний;
  • менш міцний (це пояснюється лише тим, що для волейболу високий показник міцності не є необхідністю, а футбол грають ногами, тому навантаження на м'ячі для цієї гри набагато вище, через що їх роблять міцнішими);
  • складається з довгастих панелей;
  • має жовто-синє забарвлення (для футбольних м'ячів класичним вважається чорно-біле забарвлення).

Через цілу низку відмінностей м'яч потрібно вибирати відповідно до виду спорту, для якого він призначений.

Види волейбольних м'ячів Mikasa
Як і інший спортивний інвентар, волейбольні м'ячі Mikasa бувають кількох видів.

Професійні. Моделі цього виду призначені для змагань, тому кожен з них проходить суворий відбір.
Аматорські. Найбільш поширені м'ячі, які обирають любителі волейболу. Суворих вимог до них не пред'являється, тому при їх виготовленні можливі відхилення від класичних параметрів, але при цьому їхня ціна набагато нижча за попередні.
Тренувальні. Моделі цього типу спортсмени використовують для того, щоб відпрацьовувати удари та прийоми. Такі м'ячі важчі і менш пружні, ніж попередні.
Пляжні. Насамперед такі моделі відрізняються тим, що виробляються із синтетичних матеріалів. Завдяки цьому вони досить легкі, не деформуються після намокання і відрізняються стійкістю до сильного вітру, що забезпечує діаметр 21,5 см.
Дитячі. Як правило, моделі для дітей трохи менші і легші за звичайні.
Сувенірні. В основному, це повнорозмірні не призначені для гри подарункові м'ячі.
Оскільки вид м'яча вказує на його призначення, то його вибір насамперед залежатиме від мети використання.

Способи та матеріали виготовлення м'ячів Mikasa

За способом виготовлення м'ячі Mikasa в основному бувають два види.

Пошиті. Цей спосіб виготовлення найпростіший: на камеру натягують верхній шар, зшитий з панелей із натуральної або штучної шкіри.
Клеєні. Технологія виробництва цих моделей значно складніша, тому м'яч у результаті виходить міцним та довговічним. Ще одна перевага клеєних моделей полягає в тому, що вони добре тримають форму і тиск. Їх виготовлення відбувається так: на камеру намотується шар армованих ниток, поверх яких натягується панельна оболонка із натуральної або синтетичної шкіри.
Також при виборі м'яча необхідно враховувати умови, в яких він використовуватиметься:

для ігор та тренувань у спортивному залі найкраще підходять м'ячі з покриттям зі штучної шкіри, оскільки вони досить пружні та легкі;
також для занять у залі підходять м'ячі з покриттям з натуральної шкіри, оскільки такі моделі м'якші на дотик, то вони ідеальні для жінок та людей з чутливою шкірою;
найбільш кращий варіант для гри на вулиці – м'яч із синтетичним покриттям, воно більш міцне, щільне та стійке до пошкоджень;
Для пляжного волейболу також варто вибирати м'ячі з синтетичним покриттям, виготовлені при цьому методом зшивання, оскільки такі моделі стійкі до перепадів температур, впливу вологи та мікродрапин, які виникають при контакті з піском.
Вибираючи м'яч мікасу, ви можете не сумніватися в тому, що знайдете в нашому інтернет-магазині модель, що відповідає всім перерахованим вище показникам. Для того, щоб вибраний м'яч служив вам дуже довго і не втрачав при цьому своїх якостей, важливо забезпечити йому належний догляд, дотримуючись кількох простих правил.

Після ігор та тренувань м'яч необхідно протирати вологою тканиною. При цьому потрібно пам'ятати, що чистити його з використанням засобів, що містять абразивні частинки, заборонено, оскільки псують його поверхню.
Сушити м'яч необхідно далеко від сонця та нагрівальних приладів, у теплому сухому приміщенні.
Для тривалого зберігання пошиті моделі необхідно приспускати. Клеєні спускати в жодному разі не можна, тому що вони втратить форму.
Правильно вибраний м'яч волейбольний mikasa при належному обігу та зберіганні буде тішити власника протягом тривалого часу.

Переваги бренду Mikasa
Mikasa – японська компанія, яка займається виробництвом м'ячів з 1917 року. Завдяки багаторічному досвіду, вона робить м'ячі, основними перевагами яких є зносостійкість та стійкість до навантажень, властивих волейболу чи іншому виду спорту, для якого вони призначені.

Висока якість продукції і на постійне вдосконалення показників виробів створили організацію між

Вгору
,