Система знижок:

 • при реєстрації вашої команди, спортивної організації чи клубу на нашому сайті ви отримаєте стартову знижку - 20% знижка на товари, які продаються на сайті без знижки і 10% на товари, які продаються на сайті із знижкою!
 • при сумі замовлень більше 50 000 грн. - 23 % знижка на товари, які продаються на сайті без знижки і 13% на товари, які продаються на сайті із знижкою!
 • при сумі замовлень більше 75 000 грн. - 25% знижка на товари, які продаються на сайті без знижки і 15% на товари, які продаються на сайті із знижкою!
 • при сумі замовлень більше 150 000 грн. - 30% знижка на товари, які продаються на сайті без знижки і 17% на товари, які продаються на сайті із знижкою!
 • Скидка на товары нашего собственного производства - 5%

Знижка накопичувальна, тобто всі замовлення, які ви робитемете на нашому сайті, плюсуватимуться і від їньої суми залежитиме знижка вашої команди чи клубу.

Знижки діють на весь асортимент товарів представлених на нашому сайті teamsports.com.ua. 

Окрім знижки, ви отримаєте такі переваги, співпрацюючи з нашою компанією:

 1. Лише якісний та перевірений товар.
 2. Широкий асортимент каталога - на нашому сайті ви знайдете все необхідне для ігор та тренувань вашої команди: від голки для накачування м'ячів до обладнання для облаштування спортивних площадок. Більше 1000 позицій на власному складі.  Вам буде дуже зручно та вигідно купити необхідний спортивний інвентар в одному місці.
 3. Ціни - ми постійно моніторимо ринок і стараємось пропонувати на сайті найнижчі ціни на спортивну екіпіровку та інвентар в Україні + для команд ми пропонуємо додаткову накопичувальну знижку від 20 до 30% на товари, які продаються на сайті без знижки і від 10 до 17% на товари, які продаються на сайті із знижкою!
 4. Товари відомих брендів - Adidas, Nike, Puma, Select, Molten, Joma, Givova, Legеa, Winner... 100% ОРИГІНАЛ!
 5. Власне виробництво спортивного одягу: футбольна форма, волейбольна та баскетбольна форма, манішки, вітровки, курточки, спортивні костюми: строгий контроль якості на кожному етапі виробництва + сертифіковані тканини європейського виробництва + гарантія якості. У вас буде можливість придбати якісну екіпіровку на пряму у виробника, не переплачуючи посередникам.
 6.  Різні форми оплати: перерахунок по договору, готівка, наложений платіж, онлайн оплата на сайті.
 7. Гарантія якості від нашого магазину. (Обмін та повернення без жодних питань).
 8. Гарантія найнижчої ціни! (Якщо знайдете дешевше - ми зробимо більш вигіднішу пропозицію).
 9. Професійна консультація та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Приклад нарахування знижки:

На фото є три товара, перша з ліва позиція продається із знижкою -14%, дві інші позиції продаються без знижки. Якщо ви бажаєте придбати всі три позиції, то ваша знижка рахуватиметься наступним чином:

Артикул: FU1549 - ваша знижка -10%(599-10%= 539 грн.)

Артикул: FS0392 - ваша знижка -20%(1300-20%=1040 грн.)

Артикул: DN8687 - ваша знижка -20%(1500-20%=1200 грн.)

Таким чином за товари, які на сайті для звичайного клієнта коштують - 3399 грн., ви заплатите - 2779грн. Економія - 620 грн.

Щоб отримати стартову знижку, потрібно заповнити форму нижче

Після цього з вами з'яжеться наш менеджер для завершення реєстрації на сайті. Вам буде присвоєно ваш персональний номер, вказуючи який при оформлені заказу вам нараховуватиметься ваша персональна знижка.

Будемо раді співпрацювати. Надіємось, що ви обирети саме нашу компанію і ми станемо вам надійним партнером на довгі роки.

Бажаємо вам перемог!