Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Бутси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Які бувають бутси для футболу?

Згідно з офіційними правилами гри у футбол обов'язковими елементами екіпірування футболіста є футболка (з короткими або довгими рукавами), шорти, гетри, щитки та спортивне взуття (бутси). Головною відмінністю бутс від звичайного взуття є наявність шпильок на підошві. Правильно підібране спортивне взуття підвищує маневреність, потенціал та швидкість футболіста, а відповідно впливає на якість гри. Футбольні бутси купити пропонуємо в TeamSports. У нас завжди є широкий вибір футбольного екіпірування як для професійних спортсменів, так і для початківців.бутси для футболу

Бутси для футболу під різні типи полів

Дуже важливо підібрати бутси для футболу з підошвою, що підходить під тип покриття. І гра, і тренування можуть проводитися на полі з натуральним трав'яним покриттям, штучному газоні, дерев'яному, гумовому та синтетичному настилі. Чим покриття поля жорсткіше, тим більше шпильок має бути на підошві бутс. Це необхідно для стійкості, рівномірного навантаження та гарного зчеплення.

Розрізняють два типи футбольних бутсів. Перші призначені для гри на відкритому полі з природним чи штучним покриттям. Вони мають шипи, що дають відмінне зчеплення з покриттям футбольного поля. Вони називаються сороконіжками.

Інші призначені для гри на закритих майданчиках. Підошва даного взуття виготовляється з каучуку або поліуретану. Таку модель називають футзалками.

Футбольні бутси: класифікація з підошви

Взуття для футболістів маркується згідно з міжнародною класифікацією.

Найбільш поширеними видами підошв є:

  1. SG (SOFT GROUND). Ідеальний варіант для змагань на вологих полях чи газонах із високою травою. Оснащені металевими (трохи рідше поліуретановими) подовженими загостреними шипами у кількості від 6 до 8 штук. Категорично заборонені юним спортсменам до 15 років через можливе травмування ніг.

  2. FG (FIRM GROUND) Використовуються для матчів на натуральних та синтетичних покриттях. Мають круглі шипи у кількості 12/13 штук. Дозволяють розвивати максимальну швидкість.

  3. AG (ARTIFICIAL GROUND/GRASS). Призначаються для гри на штучній поверхні поля. Залежно від моделі можуть мати від 15 до 27 коротких шипів (до 10 мм) з гумовими або поліуретановими наконечниками. Для більшої стійкості підошва укріплена додатковим рядом нижчих м'яких шпильок.

  4. MG (MULTI GROUND). Є універсальними та підходять для ігор як на синтетичному настилі, так і на трав'яному. У даних бутс є від 13 до 24 коротких або довгих шипів, що мають різну форму. Можуть бути як поліуретановими, так і гумовими та пластмасовими. За своєю функціональністю та зручністю вони ідеальні для маленьких дітей та початківців футболістів.

  5. НG (HARD GROUND). Призначені для гри на твердих натуральних чи штучних покриттях. Складаються з 13 коротких, круглих та плоских шипів, які рівномірно розташовані по підошві.

Згодом у виробників з'являються нові різновиди футбольного взуття. Одним з основних критеріїв вибору все ж таки є їхня вартість. У нашому інтернет-магазині завжди можна вибрати та купити бутси недорого від Adidas, Nike та інших брендів.

Процедура оформлення замовлення у TeamSports

Купити бутси для футболу у нашому інтернет-магазині досить просто. Виберіть в каталозі модель спортивного взуття, що вас цікавить, і оформіть замовлення будь-яким зручним для вас способом (через кнопку “Купити”, e-mail, telegram, whats-app телефонний дзвінок). На запропоновані нами брендові футбольні бутси ціна вказана зі знижкою. Можлива дешева доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

 

Вгору
,