Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Спортивне взуття

Як вибрати якісне спортивне взуття?

Під час активних занять спортом найбільше навантаження припадає саме на взуття. Від того чи правильно воно підібране залежатиме ефективність тренування, а іноді результат спортивної гри. Спортивне взуття буває різним, але вибирається під конкретний вид спорту та стиль занять. Є загальні критерії вибору такого взуття, і навіть вузькі, які стосуються конкретного типу пари. Пропонуємо розглянути обидва варіанти, щоб зробити для себе найкращий вибір.

Яким критеріям має відповідати хороше спортивне взуття?

Перш ніж купити спортивне взуття, потрібно ознайомитись із загальними критеріями його вибору.

  • підошва. Це дуже важливий елемент від якого залежить те, наскільки зручно буде займатися, чи не втомляться ноги передчасно і, чи ви зможете виконувати певні трюки, наприклад, стрибки або повороти. У будь-якому випадку підошва має бути міцною та одночасно легкою, профільованою, а також мати відмінні амортизаційні та стабілізаційні властивості. Деяке взуття повинне мати шиповану підошву для кращого зчеплення з покриттям на відкритому просторі;

  • верхня частина. Матеріали повинні бути міцними, добре прошитими, і одночасно добре пропускати повітря, тобто не парити ногу. Кросівки або бутси не повинні мати зайвих елементів або товстих швів, які б натирали ногу. Для пошиття професійного спортивного взуття часто використовують натуральну шкіру. Кросівки для тренувань у спортзалі роблять текстильними. В обох варіантах взуття повинне бути дуже легким, щоб не навантажувати хребет;

  • внутрішнє оздоблення. Переважно кросівки для тренувань мають грубий виворот, щоб нога не ковзала. Поширеним елементом є устілка з пінополіуретану. Вона дуже практична та комфортна в експлуатації.

Якщо вам потрібне саме таке спортивне взуття бренди Adidas, Nike та Puma – це найкращий варіант.

Яке буває взуття для спорту: наш асортимент

У нашому інтернет-магазині представлено найкраще спортивне взуття від відомих виробників. Ми пропонуємо наступні типи взуття:

  1. Кросівки. Легкі, якісні та міцні кросівки для занять у спортзалі, для пробіжок чи занять фітнесом. Окрім відмінних експлуатаційних властивостей, вони ще й дуже стильні та красиві.

  2. Футзалки - спеціальні бутси для футзалу, що поєднують елементи стандартних бутс і кросівок для гри на рівних поверхнях. Особливістю футзалок є плоска підошва, виготовлена зі спеціальної гуми, яка має відмінне зчеплення з паркетом та іншими видами покриття для підлоги.

  3. Бутси — традиційне взуття футболістів, яке має шиповану підошву та верх із натуральної шкіри. Існує міжнародна класифікація бутс, яка включає три їхні різновиди: SG (Soft Ground), FG (Firm ground) і HG (Hard Ground). Перший вид підходить для гри на м'яких футбольних полях, другий практично універсальний, а третій вибирається для гри на твердому полі.

  4. Сороконіжки - шиповане взуття, але на відміну від бутс шипи сороконіжок маленькі і їх дуже багато. Вони виготовлені зі спеціальної гуми, тому мають відмінне зчеплення із різними типами поверхонь. Завдяки цьому вони вважаються більш універсальними.

Всі вищезгадані моделі представлені в цікавому дизайні та відповідають необхідним міжнародним параметрам.

Брендове спортивне взуття доступне для замовлення в TeamSports

Недорого замовити спортивне взуття можна у нашому інтернет-магазині. Ми робимо брендові речі дешевшими завдяки регулярним знижкам. Наші менеджери постійно оновлюють вартість продукції, тому ціни на сайті завжди є актуальними. Можлива доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

Вгору