Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Футбольні м'ячі Adidas

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Найпоширеніші запитання про м'ячі Адідас:

Питання: Якщо на м'ячі Adidas є позначка "Replica" - це означає, що м'яч не оригінальний?

Відповідь: маркировку "Replica" ставить сама компанія Adidas. Коли компанія розробляє та випускаючи певну лінійку м'ячів, наприклад для Ліги Чемпіонів, всі вони виготовлені в одному дизайні, але відрізняються методом виготовлення та якістю поверхні м'яча. На м'ячі, яким грають усі офіційні ігри Ліги Чемпіонів, нанесена маркіровка "OFFICIAL MATCH BALL", а на усіх інших (м'ячі Adidas для дітей, аматорські, напів професійні та професійні м'ячі Adidas) - "Replica". 

Питання: Як відрізнити оригінальний м'яч Адідас від неоригінального ("підробки")?

Відповідь:  Неоригінальний м'яч буде відрізнятись перш за все візуально: інша кольорова гама, відсутність штрихкоду, не правильно вказана країна виробництва, не правельний артикул, не акуратні шви. Це все легко перевірити, зайшовши на офіційний сайт компанії Adidas і порівняти з тим м'ячем, який вам пропонує недобросовісний продавець.

Питання: Як правильно підібрати м'яч Adidas для різного віку?

Відповідь: Для дітей до 8 років рекомендований м'яч Адідас розмір 3, для дітей до 12 років - м'яч Адідас розмір 4, для дорослих та юнаків старших 12 років - м'яч Адідас розмір 5.

Питання: Придбав м'яч Adidas, а на ньому пише "made in China" - це не оригінал?

Відповідь: На сьогоднішній день компанія Adidas має декілька офіційних фабрик в різних країнах світу: Китай, Пакістан, В'єтнам, Індонезія.

М'ячі Adidas: як купити м'яч Adidas, який підходить саме тобі!?

Статус, надійність і якість - так можна охарактеризувати футбольні м'ячі німецького бренду Adidas. Футбольні м'ячі компанії високо оцінюються на професійному міжнародному рівні і входять до числа лідерів з використання в футбольних матчах ФІФА. Прямо зараз ви дізнаєтеся, як вибрати футбольний м'яч Adidas, здатний задовольнити всі ваші ігрові потреби.

Чим відрізняються футбольні м'ячі Adidas однієї серії !?

На вигляд однакові футбольні м'ячі можуть коштувати по-різному. Чому так виходить? В рамках однієї колекції компанія Адідас, як правило, випускає м'ячі в одному дизайні, наприклад м'ячі Adidas Чемпіонату Європи з футболу 2020-2021 року - Adidas Uniforia Euro 2020-2021

Так на перший погляд вони однакові, але це далеко не так - вони відрізняються методом виготовлення, розмірами, характеристиками, матеріалами і ціною.

В першу чергу все залежить від виду м'яча, про що докладніше ви дізнаєтеся далі - професійні матчеві м'ячі Adidas коштують набагато дорожче тренувальних, так як для їх виробництва використовуються дорогі матеріали, а сам снаряд проходить складний етап тестів на відповідність міжнародним стандартам.

Методи виробництва футбольних м'ячів Adidas

У виробництві використовуються три методи:

 1. Ручне зшивання - найміцніша і дорога технологія. Такі снаряди служать набагато довше за рахунок додаткового скріплення куточків. У таких виробів шви не розходяться, проте варто враховувати рекомендації по накачиванню, щоб їх не перекачати.
 2. Машинне зшивання - трохи менш якісна технологія через присутність вільних петель, через що може бути порушено прилягання камери, що знижує пружність. Для зшивання застосовують міцні нейлонові нитки. Шви залишаються видимими і з часом починають розповзатися.
 3. Термосклеювання - сучасна технологія, яка все частіше використовується в профі сегменті, ще частіше її комбінують з зшивкою для більшої надійності. За такою технологією зараз виготовляють м'ячі самого вищого рівня для міжнародних чемпіонатів і змагань, адже такі м'ячі мають найкращі ігрові характеристики.

Основні види футбольних м'ячів Adidas

Сучасні м'ячі Адідас відрізняються не тільки розміром і масою, а й призначенням для кожного з форматів гри. Існують кілька різновидів футбольних м'ячів Adidas:

 • Професійні, матчеві - використовуються на змаганнях найвищого рівня, на тренуваннях професійних клубів, міжнародних чемпіонатах. Відмінно себе показують на будь-яких типах покриття; мають високий ступінь міцності і відмінні показники зчеплення з полем. Середня ціна професійних м'ячів Adidas в Україні - 2500-3000 грн.
 • Напівпрофесійні, тренувальні - футбольні м'ячі Adidas для тренувань можуть використовуватися на різних типах покриттів (синтетичний або натуральний газон), мають підвищену міцність, так як їх використовують щодня для тренувань. Якість матеріалів з яких виготовляють такі м'ячі, наближена до професійних м'ячів. Напівпрофесійні м'ячі Адідас, через доступну ціну (в середньому - 900-1500 грн.) найчастіше використовують для ігор аматорських і напівпрофесійних турнірів.
 • Для дітей і юнаків - дані футбольні м'ячі характеризуються більш м'якою поверхнею, вони мають меншу вагу і розміри. Ціна м'ячів Adidas для дітей в Україні стартує від 400 грн.

Спеціальна таблиця допоможе підібрати найбільш підходящий футбольний м'яч Adidas для різних вікових груп футболістів.

Розмір Вага (згідно стандартам FIFA) Окружність Вік

3

340 гр.

56-70 см.

до 8 років

4

369-425 гр.

62-65 см.

від 8 до 12 років

5

425-450 гр.

67-70 см.

від 12 років

 • Для пляжного футболу - такі м'ячі мають підвищену стійкість до вологи і відмінно підходять для ігор на піску. Зшиваються зазвичай з шести панелей і мають мінімальну кількість швів;
 • Для міні-футболу - так звані футзальні м'ячі Adidas відповідають 4 розміром і використовуються тільки на твердих покриттях всередині приміщень. Вони майже не відскакує від підлоги за рахунок наповнення камери пінистим утяжеляются матеріалом.
 • Сувенірні - місце таких футбольних аксесуарів не на полі, а в колекції фанатів. Вони зазвичай меншого розміру і прикрашаються символікою клубів і автографами їх гравців.

Футбольні м'ячі Adidas для різних типів покриттів

 • Натуральний газон - м'ячів для натуральної трави виготовляється найбільше, тому вибір дуже широкий. У цій категорії можна знайти все розміри від 1 до 5 в будь-якій ваговій категорії;
 • Штучний газон - незважаючи на схожість властивостей штучної трави зі справжньою, покриття має свої особливості. Майже всі м'ячі напівпрофесійного класу і вище можуть використовуватися на штучних полях з «м'яким» газоном.
 • Жорстке покриття - такі типи поверхонь як грунт або асфальт згубні для снарядів. Тому для таких майданчиків розробляються спеціальні моделі. Серед асортименту Adidas є лінійка Street з посиленою гуми, підходяща для асфальтованих і грунтових поверхонь, а також лінійка All Around, яка володіє посиленою покришкою і може використовуватися на штучних покриттях;
 • Футзал - футзальні м'ячі максимально наближені до розміру 4. Але при цьому вони відрізняються особливістю відскоку від твердої поверхні. Матеріал футзальних м'ячів Adidas істотно знижує стрибучість снаряда. Це забезпечує більш комфортні умови для гри в закритих приміщеннях.

М'ячі Adidas FIFA QUALITY PRO

Відмітка з підписом FIFA QUALITY PRO на футбольному м'ячі Adidas говорить про те, що м'яч пройшов сертифікацію і схвалений міжнародною федерацією футболу для використання на офіційних чемпіонатах і змаганнях, які проводяться під егідою FIFA. Саме такі вироби мають бездоганними характеристиками і зберігають свої ігрові характеристики в абсолютно будь-яких ігрових умовах.

Печаткою FIFA QUALITY PRO маркуються професійні м'ячі, які проходять цілий ряд тестів відповідно до стандартів ФІФА за такими параметрами:

маса;
сферичність;
окружність;
відскік;
вологопоглинання;
баланс;
збереження розміру і форми (після 2 тис. ударів об плиту зі сталі).
Саме такі моделі відповідають найвищим стандартам FIFA і ними грають профі на офіційних матчах, організованих Міжнародною федерацією футболу.

Вгору
,