Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Ракетки для настільного тенісу Butterfly

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Ракетки для настільного тенісу butterfly є найбільш затребуваними серед професійних спортсменів. Виготовлення цих спортивних аксесуарів здійснюється на сучасному обладнанні та контролюється на кожному етапі. Кожен виріб перед надходженням у продаж проходить відбір і тестування на відповідність характеристикам. Виготовляються тенісні ракетки butterfly з міцних порід дерева, які сприяють амортизації удару, зниженню вібрації, а також забезпечують хорошу керованість під час гри.

Різновиди

Розрізняють такі різновиди ракеток, які визначаються кількістю зірок:

 • Ракетки за своєю конструкцією, які повністю підходять для новачків, представлені у вигляді однієї зірки. Перевагою таких ракеток є можливість швидко засвоювати техніку тенісу, а також доступна ціна.
 • Для любителів - дві або три зірки. Такі ракетки представлені в зібраному вигляді. Їхньою перевагою є відсутність необхідності в придбанні основи, а також накладки окремо. Такий варіант підійде тим, хто тільки почав займатися настільним тенісом.
 • Напівпрофесійні - чотири зірки. Такі ракетки є збірними, гравець може самостійно підібрати потрібну модель залежно від погодних умов, стилю гри та інших параметрів.
 • Професійні. Такі ракетки збираються з основи і накладок. Вони володіють відмінними якостями, термін експлуатації таких ракеток становить кілька років. Завдяки структурі даних пристосувань можна здійснювати різні способи гри.

Особливості

Ракетки для ping pong butterfly представлені великим асортиментом. Так, для новачків продаються вже готові ракетки, а для професіоналів здійснюється індивідуальний підбір з урахуванням різних характеристик і особливостей. Основа і гумове покриття підбирається для кожного окремо.

 

Основа ракеток, може бути, з різних матеріалів. Так, вона може бути виконана з 10-12 деревних шарів, які накладаються один на одного за допомогою преса. Для підвищення пружності ракеток, основа просочується спеціальними складами, вона відповідає за маневреність і швидкість у грі. Якісне покриття відповідає за розвиток швидких навичок і легке навчання грі.

Накладки виконуються з гумового покриття, вони бувають трьох видів:

 1. Гладкі - є найпопулярнішими, через те, що вони прекрасно обертають м'яч. На таких накладках присутні шипи, розміщені всередині і гладка зовнішня сторона. Вони мають велику площу покриття, що дає змогу гравцеві легко направляти м'яч.
 2. Гладка зі зчепленням для атаки. Порівняно з іншими накладками, в яких шипи розташовані на лицьовій стороні, такі накладки забезпечують хороший контроль над м'ячем.
 3. Антиспінові - вони хороші для уповільнення удару і проведення потужних атак. Саме тому такі накладки використовуються для зворотної частини ракетки. Антиспін не створює сильного обертання, але має високий показник контролю і повільну швидкість.

Вибір накладок залежить від стилю гри, а їхня товщина впливає на обертання і швидкість кульки. У професійних ракеток butterfly є можливість змінювати накладки за своїм бажанням. Маса ракетки становить від 0,1 до 0,2 кг.

Основні характеристики

До найголовніших показників ракеток для настільного тенісу належить рівень контролю, швидкість, що розвивається, а також обертання м'ячика.

У ракеті для двостороннього ведення в процесі гри використовуються дві поверхні. Так, для активної гри застосовується гладка, а також шипована поверхні. Завдяки такій будові ракетки, удар буде більш потужним. Структура ракетки butterfly представлена основою, губкою і гумою. Завдяки наявності губки збільшується швидкість обертання кульки.

За видом ручки ракетки для тенісу Butterfly бувають таких різновидів:

 1. З прямою рукояткою. Вона однакова по всій довжині ракетки, від початку до основи. Така форма дає можливість швидко перевертати ракетку під час гри.
 2. Увігнута. Таке руків'я звужується до середини, ця форма не дає можливості вискакувати ракетці з рук.
 3. З рукояткою у формі "Ластівчиного хвоста", яка є звуженою донизу і розширеною ближче до основи. Такий вид ракетки вважається анатомічним, оскільки наближений до будови руки і дуже зручний у використанні.
 4. З рукояткою у вигляді конічної форми. Характеризується появою розширення ближче до лопаті.

У нас можна купити якісні ракетки для настільного тенісу відомого бренду butterfly недорого.

Вгору
,