Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Рукавиці для воротаря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Успіх футбольної команди практично неможливо уявити собі без внеску захисника воріт. Безсумнівно, велику роль відіграє спритність рук, вправність і швидкість, але, щоб ці якості дали змогу проявити себе на полі, необхідно підібрати якісне, недороге і надійне спорядження. Серед головних "обладунків" голкіпера - воротарські рукавиці.

Досвідчені гравці рекомендують мати в запасі відразу дві пари воротарських рукавичок. Так одна з них буде використовуватися для тренувань. Для цієї мети цілком підійдуть недорогі та доволі прості моделі. А ось інша буде задіяна в офіційних іграх і на серйозних змаганнях - тут не обійтися без більш дорогого і високоякісного спорядження.

Чи має значення ціна

Ціна на воротарські рукавиці здебільшого залежить не лише від марки, а й від того, скільки в спорядженні піни та в яких частинах (тільки в долонях чи на всій площі рукавичок) вона передбачена. Найдорожчими вважаються саме професійні воротарські рукавиці - вони вирізняються максимально високим показником зчеплення з поверхнею м'яча, проте їхнім головним недоліком є недовговічність. У середньому такі рукавиці можуть використовуватися до 14 разів на офіційних іграх. Після вони годяться тільки для тренувань.

Завдяки кваліфікованим менеджерам, ми допоможемо кожному спортсменові підібрати відповідну пару, виходячи з його персональних запитів до ціни та якості, а також відповідно до цілей конкретного воротаря.

Відмінні особливості рукавичок

Як правило, воротарські рукавиці діляться на дві основні категорії - тренувальні та ігрові. Те, для яких цілей підбираються рукавиці, визначає вимоги, яким пара повинна відповідати. Існує три головні критерії, які визначають призначення конкретної моделі:

  • Наявність захисних вставок. Ці деталі необхідні для того, щоб уберегти пальці воротаря від вигинання. Вони являють собою особливі пластини, які поміщаються безпосередньо під латекс. Для професійних рукавичок характерні більш жорсткі вставки, в той час як тренувальні моделі можуть бути не такими укріпленими.
  • Вид поля, на якому проводитимуться ігри та тренування, визначає вимоги до характеристик матеріалу рукавичок. Так, для м'яких натуральних газонів підходять пари, до складу яких крім латексу входить ще й каучук. Аналогічні вимоги стосуються і штучних газонів. А ось для матчів на жорсткому гравійному покритті знадобляться рукавиці з іншими показниками.
  • Передбачувані погодні умови визначають покриття рукавичок. Так, наприклад, для дощових ігор підійдуть тільки рукавиці зі спеціальним верхнім шаром, який дає змогу запобігти ковзанню м'яча і зберігати хороше зчеплення.

Широкий асортимент нашого інтернет-магазину дасть змогу вибрати фірмові воротарські рукавиці для гри на полі з будь-яким покриттям, а також модель для закритих приміщень.

З чого роблять воротарські рукавиці

На сьогоднішній день абсолютно всі виробники задіюють у процесі виготовлення воротарських рукавичок латексну піну. При цьому під цією узагальнюючою назвою може ховатися абсолютно різний для кожної марки склад. Так, для виробництва голкіперського спорядження використовують понад десять видів латексного складу - це і є ключовий фактор, який визначає, для якого рівня підготовки спортсмена, ігор і змагань можуть бути використані рукавички.

Фахівці зазначають, що технічні можливості та характеристики воротарських рукавиць залежать від:

  • М'якості латексу - чим вона вища, тим відповідно краще зчеплення з поверхнею м'яча.
  • Важкості та товщини - найбільш довговічні ті рукавиці, у яких ці показники найвищі. Крім того, щільні пари максимально захищають пальці та долоні воротаря від пошкоджень.
  • Товщини латексного шару - чим він менший, тим краще воротареві вдається контролювати м'яч під час захоплення.
  • Товщини підкладки, яка виконує і захисні функції.

Недорого купити воротарські рукавиці в Україні можна саме у нас. Наш інтернет-магазин співпрацює тільки з перевіреними і надійними постачальниками та виробниками. Кожна модель з нашого широкого асортименту проходить багатоступеневу перевірку і сертифікацію якості. Ми допоможемо кожному спортсмену підібрати для себе ідеальну пару рукавичок на будь-який бюджет і тільки оригінал. Займайтеся улюбленим видом спорту і підкорюйте нові вершини разом з нами!

Вгору
,