Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Футбольні сітки на великі ворота 7,32х2,44 м.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Сітки для воріт 7,32x2,44 м. - як підібрати правильно?

Перед тим, як купити сітки для футболу, потрібно знати розміри воріт і їх конструкцію. Стандартні ворота для футболу мають довжину від штанги до штанги - 7,32 м. І висоту - 2,44 м.
Сітка для таких воріт повинна мати розміри 7,5х2,5 м., тобто з запасом.
Чому так?
По-перше: футбольні сітки кріпляться, як правило, посередині поперечини та штанги.
По-друге: сітка не повинна бути занадто натягнута, щоб м'яч не відскакував після забитого гола, назад в поле.

Тепер по конструкції, їх існує два основних типи:

https://images.ua.prom.st/1353205374_1353205374.jpg?PIMAGE_ID=1353205374

1. Ворота з Г-подібними дугами (фото 1), які йдуть від штанги вглиб воріт. У нас в Україні найчастіше зустрічаються футбольні ворота з розмірами дуги: знизу - 1,5 м., зверху - 0,8 м.

Якщо ворота, на які ви хочете купити футбольні сітки, мають такі ж параметри, тоді вам підійде футбольна сітка з розмірами: 7,5 м. (довжина) х 2,5 м. (висота) х 0,8 м. (верхня глибина) х 1,5 м. (нижня глибина)

https://images.ua.prom.st/1353205625_1353205625.jpg?PIMAGE_ID=1353205625

2. Ворота з додатковими стійками (фото 2)

Для таких воріт підійде футбольна сітка стандартної довжини і висоти і будь-якої глибини: 1м., 1,5м., 2м., 2,5 м., 3м..

Шнури з яких виготовляють сітки на ворота

Для виробництва футбольних сіток використовують в основному два типи шнура: поліпропіленовий (діаметром 2,5 - 5,5 мм.) І капронову (діаметром 1,2 - 4,5 мм.).
І перший і другий є міцним і надійним матеріалом: капроновий шнур є більш міцний на розрив, хоча поліпропіленовий шнур є витривалішим і довговічнішим, більш стійким до вологи, перепадів температури і УФ випромінювання.

Якщо порівняти сітки на футбольні ворота з капронового шнура 3,5 мм. і поліпропіленового шнура 4,5 мм., то по міцності вони будуть приблизно однаковими, проте поліпропіленова сітка прослужить довше і ціна на неї буде менша. Саме тому професійні сітки на футбольні ворота виготовляють з поліпропіленового шнура.

То яку ж футбольну сітку вибрати !?

Дешеві сітки на ворота виготовляють з поліпропіленового шнура діаметром 2-3 мм .. Такі сітки підійдуть для тренувань аматорських команд, для шкіл.
Професійні і напівпрофесійні футбольні сітки виготовляють з шнура 3,5-5,5 мм.

Важливою характеристикою мереж на ворота є розміри їх осередків, чим вони більші, тим менше сировини йде на виробництво сітки, тим її вартість дешевша, але це також впливає на міцність сітки.
У футболі максимально допустимі розміри осередку: 150х150мм., При більших розмірах м'яч може пролетіти через сітку.
У професійному футболі використовують сітки для воріт з розміром осередку: 100х100 мм.

Купити футбольні сітки в Україні

На Team Sports представлений широкий асортимент сіток на ворота всіх можливих розмірів, діаметрів шнура, і величини осередку. Також у нас можна замовити футбольні сітки нестандартних розмірів і в кольорах улюблених команд.

Для того, щоб купити сітки на ворота в Україні, досить зайти на teamsports.com.ua, скласти замовлення і в 95% випадків ми відправимо вашу сітку на ворота в цей же день. Швидше купити сітки на ворота можна, якщо ви перебуваєте в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Хмельницькому, Рівному, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Житомирі, Вінниці, Чернігові.
Так само легко і швидко можна купити футбольні сітки в Сумах, Полтаві, Кіровограді, Кропивницькому, Миколаєві, Маріуполі, Херсоні, Запоріжжі, Дніпрі, Черкасах, Краматорську.

Вгору
,