Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Волейбольні м'ячі

Волейбольні м'ячі в широкому асортименті

Волейбол - це досить цікавий, активний та командний вид спорту. Світову популярність він почав набувати понад 100 років тому. Якість гри безпосередньо залежить від правильного підбору інвентарю. До основного волейбольного інвентарю належить сітка, трос для сітки, волейбольний м'яч та екіпірування гравців. Слід зазначити той факт, що футбольним або баскетбольним м'ячем неможливо грати у волейбол, тому для кожного командного виду спорту призначено свій вид м'ячів. Волейбольні м'ячі повинні бути максимально легкими для меншого навантаження на руки гравців під час гри.Волейбольні м'ячі

М'ячі волейбольні: асортименти TeamSports.com.ua

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити оригінальні волейбольні м'ячі від наступних брендів:

 1. Mikasa. Відомий японський виробник, який спеціалізується на виготовленні спортивних м'ячів для таких командних ігор як волейбол, баскетбол, футбол, водне поло, гандбол. Їхні м'ячі мають армування у вигляді ниткової обмотки.

 2. Molten. Всесвітньо відома компанія з Японії, яка виготовляє високоякісні м'ячі для баскетболу, футболу та волейболу.

 3. Gala. Волейбольні м'ячі цієї торгової марки виробляються в Чехії, сертифіковані та відповідають високим вимогам стандартів.

 4. Zelart. Пакистанська компанія, яка виготовляє різноманітні товари як для професійного спорту, так і для активного відпочинку.

 5. Select. Данська компанія, що є світовим лідером з виготовлення м'ячів для гандболу та волейболу.

 6. Winner. Угорський бренд під яким виготовляються оригінальні якісні м'ячі для командних видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол, регбі, гандбол).

Всі ці виробники мають відмінну та перевірену часом репутацію.

Як вибрати волейбольні м'ячі?

Перш ніж купити волейбольний м'яч недорого, слід врахувати такі фактори: за яких умов буде проводитись гра: на відкритому чи закритому майданчику? І яка це буде гра: професійна чи аматорська?найкращі м'ячі для волейболу

Залежно від цих факторів підбирається м'яч із певним матеріалом виготовлення. М'яч для волейболу на пляжі не повинен вбирати вологу, розклеюватися у воді, проте має бути стійким на вітрі. Професійний м'яч для волейболу в закритому приміщенні виготовляється з м'якшого матеріалу та має меншу вагу. Така камера не повинна контактувати з водою і вологою, а також потрапляти під вплив прямих сонячних променів. Вона також не переносить перепаду температур.

За методом збору розрізняють шиті та клеєні м'ячі. Перші найбільш зносостійкі, тому використовуються для ігор на відкритій місцевості, а другі в закритому приміщенні.

Переваги інтернет-магазину TeamSports.com.ua

До основних переваг нашого інтернет-магазину належать:

 • продаж високоякісної продукції;

 • наявність широкого асортименту товарів;

 • наявність продукції, призначеної як професійних, так і аматорських видів спорту;

 • оптимальна ціна продукції світових брендів;

 • надання безкоштовної консультації;

 • індивідуальний підхід до кожного покупця;

 • довіра покупців, підтверджена реальними відгуками.

Враховуючи переваги нашого магазину, багато любителів спорту обирають купити м'яч волейбольний саме у нас.

Волейбольні м'ячі у TeamSports.com.ua

На нашому сайті ви завжди знайдете найкращі спортивні товари для командних ігор. М'яч волейбольний купити у нас досить легко, тому що інтерфейс сайту зручний та зрозумілий для кожного покупця. Біля кожного товару вказано його вартість та характеристики. Доступна дешева доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

Вгору