Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Сітки на ворота 3х2 м. (сітки для міні-футболу, ганболу)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Як купити надійні сітки на ворота 3 на 2 м. в Україні, по доступній ціні!?

Основні характеристики якісної футбольної сітки на ворота:

  1. Шнур. Більшість сіток, які можна купити на ринку України, це сітки українського та китайського виробництва. Українські виробники, як правило, використовують у виробництві якісну європейську сировину, що є міцнішою та надійнішою від китайських аналогів. Проблема в тому, що візуально, не досвідченому споживачеві важко відрізинти їх. При виборі сіток на ворота, потрібно звертати увагу на такі показники шнура:
  • при однаковому діаметрі, яка вага 1 м.п.;
  • чи має шнур в середині наповнювач, якщо так, що це за матеріал (часто дешеві сітки виготовлені так, що візуально шнур має великий діаметр, але в середині він пустий і коли шнур натянути, він значно зменшиться в розмірах);
  • чи поглинає шнур вологу - якісні сітки на ворота 3 на 2 м. виготовляють з поліпропілену або капрону, який не впитує вологи, а значить термін служби буде довшим;
  • чи має матеріал з якого виготовлений шнур, захист від ультрафіолетового випромінювання, адже сонце та волога найбільше впливають на термін експлуатації футбольних сіток.

2. Діаметр шнура. У виробництві сіток на футзальні ворота використовують шнур діаметром від 2,5 мм. до 5,5 мм.. Сітка з шнура 2,5 мм. підійде для дитячого футболу, для юнаків та дорослих потрібно використовувати сітки на ворота з діаметром шнура від 3 мм.. Потрібно розуміти, чим товсіший шнур, тим триваліший термін експлуатації футбольних сіток, але що правда, і ціна  сіток буде вищою.

3. Розмір клітинки - це також дуже важлива характеристика сіток на ворота, адже вона також впливає на міцність та надійність. Також розміри клітинки підбирають в залежності до того, для яких ігрор будуть використовувати сітки: футбол, футзал, гандбол. Для міні футболу підійдуть сітки з максимальним розміром клітинки - 12см., для гандболу - 10 см.

Сітки на ворота не стандартних розмірів

Часто буває так, що потрібно купити сітки на ворота, які зроблені не по стандартах, коли, наприклад ви зробили ворота своїми руками, або вам потрібно купити сітки на тренувальні ворота 2х1 м., 1,8х1 м. та ін. В нас ви можете замовити сітки по розмірам і наша компанія виготовить їх по вашим параметрам. Для цього потрібно вказати ширину, висоту, а також верхню та нижню глибину воріт на які потрібно сітки.

Тепер, коли ви знаєте як правильно вибрати хорошу сітку на ворота 3х2м., пропонуємо зробити це швидко, зручно та з гарантією найнижчої ціни в Україні - зробіть заказ в нашому інтернет-магазині teamsports.com.ua  і ми відправимо вашу сітку на протязі 24 годин в будь-яке місто чи село України. 

З своєї сторони ми гарантуємо якість футбольних сіток представлених на нашому сайті, обмін та поверненння, професійну консультацію та підбір.

 

Вгору
,