Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Футбольні сітки

Сітки для футболу

Одним з обовов'язкових елементів облаштування футбольного поля є сітки для футболу, які виконують основну функцію - фіксація гола, хоча, не мало важливим є те, на скілки красиво футбольна сітка вловлюватиме забитий м'яч, приносячи естетичне задоволення вболівальникам. Тому до вибору сіток для футболу слід підходити дуже відповідально і розуміти, яким характеристикам вони повинні відповідати:

  • Міцність. Сітки для футболу повинні бути достатньо міцними та надійними, щоб витримувати велику силу удару футбольного м'яча, особливо, якщо мова йде про професійний футбол.
  • Матеріал. Сітки для футболу повинні бути виготовлені з такого матеріалу, який не пошкоджуватиме футбольний м'яч під час гри. Сучасні футбольні сітки виготовляють з поліпропілену або капрону, які дуже добре себе зарекомендували.
  • Безпека. Сітки для футболу повинні бути безпечними для гравців, тому професійні сітки на ворота виготовляють безвузловим методом плетіння з шнура, який не впитує вологу та не проводить через себе електричний струм.
  • Розміри клітинки. Допускається розмір, який не пропустить м'яч, максимально 150 мм.

Як купити сітки для футболу, які служитимуть багато років!?

Щоб правильно обрати сітки на футбольні ворота, потрібно врахувати ряд чинників:

  1. Знати точні розміри футбольних воріт, для яких потрібно купити футбольні сітки: ширину, висоту, а також задню конструкцію. 
  2. Визначити де використовуватиметься дана сітка: на вулиці чи в приміщенні. Для вулиці, де є більший вплив вологи та перепади температури, потрібно придбати більш якісну футбольну сітку.
  3. Знати для якого віку футболістів потрібна сітка для футболу - діти, чи дорослі. Для дорослих слід підбирати сітки на ворота з більшим діаметром шнура, адже вони будуть витримувати більші навантаження.
  4. Діаметр шнура. На ринку України можна купити футбольні сітки з діаметром шнура від 2,5 мм. до 5,5 мм., зрозуміло, що чим більший діаметр, тим дорожча ціна.

Потрібно розуміти, якщо вам потрібна якісна сітка на ворота, які знаходяться на вулиці для використання дорослими футболістами, потрібно обрати варіант з діаметром 3,5-5,5 мм.. Якщо обираєте сітку на футбольні ворота для дітей, можна купити більш дешевший варіант з шнура 2,5-3,5 мм.

 

Вгору