Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Футзальні м`ячі

Футзальний м'яч, більш відомий як «футзал», призначений для гри в міні футбол. Найчастіше ігри з ним проводяться на полях меншого діаметру, і переважно в закритих приміщеннях, наприклад, спортивних залах. Він мало чим відрізняється від звичайного футбольного м'яча і його також використовують гравці відомих клубів.

Особливості футзалів
Цей спортінвентар випускається багатьма відомими брендами і має деякі відмінності між моделями:

1. Розміри та вага. Незважаючи на те, що м'яч футзальний має схожі характеристики зі звичайним футбольним м'ячем, його розміри значно менші. Це необхідно для кращої адаптації до полів у закритих залах. Усі параметри регламентовані FIFA. Звичайний футбольний м'яч має розмір №5, тоді як стандартний розмір футзалу – 4. Через це вага таких моделей теж менша. Параметри можуть бути такими:

Коло в довжину 63.5 - 66 см;
Вагові дані 350 - 390 грам.
2. Відскок. При ударі об поверхню міні футбольний м'яч швидше зупиняється. Це дозволяє краще контролювати його на обмеженій території. Однак і при ударі він не так швидко летить, як звичайний, що може не подобатися багатьом гравцям. Такий відскок пов'язаний із особливостями конструкції. М'яч для футзалу має спеціальний спінений шар, який відповідає за погашення ударів. Параметри відскоку – 50-65 див.

Модельний ряд
М'ячі для футзалу відрізняються за призначенням. Виділяють три основні види:

Матчові;
Професійні чи тренувальні;
Аматорські.
Матеріал виготовлення верхнього шару
Покриття в спортивних залах більш тверде, ніж звичайний газон на полях, тому поверхня м'яча повинна бути міцнішою. Раніше для пошиття використовували натуральну шкіру, але зараз такі моделі зняті з виробництва через свою недовговічність і складність у догляді. На зміну їй прийшли синтетичні матеріали. Вони тримають форму, не вбирають вологу та не вимагають спеціального догляду.

Сьогодні, недорогі футзальні м'ячі виробляють із пропілену. Топові моделі роблять з ПВХ - це більш надійний і зносостійкий матеріал.

Шви
При виготовленні футбольних м'ячів найчастіше використовують технологію термошвів. Це позитивно впливає на траєкторію польоту та гарне обертання м'яча. При виготовленні футзалів важливіше міцність обробки, тому що в міні футболі не так часто б'ють здалеку, і траєкторія там не важлива, хоча ці параметри теж враховуються. Найпопулярніші шви:

Ручні – це дорогий та надійний варіант;
Машинний рядок – використовується як бюджетний варіант для аматорського та дитячого футболу;
Термосклейка – дуже популярний варіант, проте такі моделі практично не піддаються ремонту.
Збільшене ущільнення
Між верхнім шаром і камерою знаходиться ущільнення, яке впливає на відскок. Зазвичай, виробники використовують піну та спеціальні текстильні прошарки.

Камера
Бувають із двох матеріалів:

Бутилові;
Латексні.
Міцність та якість у них однакові, а вибір залежить тільки від переваг гравців.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити футзальний м'яч від найвідоміших спортивних брендів. Для кожної моделі ми надаємо детальний опис та якісні фото. Замовити доставку можна в будь-яке місто, а сплатити покупку зручним для вас способом. При необхідності, наші менеджери можуть проконсультувати вас з питань, що цікавлять.

Вгору