Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Товари для футболу

Якісні товари для футболу від відомих брендів

Футбол — це командна гра, де залучено багато гравців, кожен із яких виконує певне завдання. Щоб гра була ефектною та правильно організованою, команді необхідно подбати про наявність різних футбольних атрибутів. У нашому інтернет-магазині є все для футболу: від м'ячів до спортивного взуття. Категорія спортивного футбольного інвентарю дуже велика. Вона включає понад десять підкатегорійтовари для футболу.

Які бувають товари для футболістів: асортимент

Купити все для футболу можна у TeamSports. Ми пропонуємо наступні категорії товарів:

 1. Футбольні та футзальні м'ячі. Це дві окремі категорії, адже м'ячі для футзалу менші за розміром за звичайні футбольні і мають менший відскок. У нашому каталозі ви знайдете різноманітні м'ячі, які відповідають усім міжнародним параметрам. Вони мають правильні розміри, вагу та різноманітне забарвлення.

 2. Сітки для воріт, як ще один атрибут, без якого гра неможлива. Сітки можуть бути різних розмірів, для використання на вулиці та в приміщенні.

 3. Доросла та дитяча футбольна форма у вигляді комплекту з футболки та шортів, що пошиті з якісних матеріалів, які дозволяють шкірі дихати. Для замовлення доступна широка палітра кольорів. Пропонуємо індивідуальний підхід під час вибору розміру.

 4. Футбольні гетри, що також є невід'ємною частиною форми, яка захищає гомілки гравців від ударів і знижує ризик отримання травм під час активної гри або падіння.

 5. Екіпірування для воротаря - спеціальний комплект з верху, який має довгий рукав, шортів або штанів, а також гетри та спеціальні рукавички. Все продумано таким чином, щоб воротареві було зручно ловити м'яч і водночас був мінімальний ризик травмування рук.

 6. Спортивні костюми та вітрівки для гри в холодну погоду. Вони якісно закривають все тіло, захищають від вітру та холоду, але водночас дозволяють шкірі дихати.

 7. Футбольні щитки як додатковий інвентар, що захищає гомілки від будь-яких ризиків травм. Часто їх використовують під час тренувань, причому користуються ними як професіонали, так і початківці.

 8. Інвентар для тренувань. До цієї категорії входять сходинки для тренувань, конуси, фішки, переносні щитки, переносні стійки та інше необхідне обладнання.

 9. Футбольні аксесуари: свисток, секундомір, картки для судді, насос для м'яча тощо.

Крім цього в TeamSports можна купити медичні засоби, такі як тейпи або, наприклад, спреї, що охолоджують. Футбольні ворота різних розмірів та навіть спеціальну машинку для розмітки футбольного поля.

Як вибрати спортивні товари для футболу?

Для кожного типу товару є окремі вимоги та параметри, яким він має відповідати. Вони вважаються міжнародними стандартами і їх важливо дотримуватися, якщо йдеться не про аматорську гру. Щодо загальних критеріїв вибору, то серед них:

 • якісні матеріали. Кожен виріб повинен бути міцним та зносостійким, щоб витримувати неабияке навантаження, властиве такій грі як футбол;

 • функціональність. Абсолютно кожен тип продукції має виконувати всі заявлені функції;

 • виробник. У цьому питанні краще покладатися на перевірені бренди, такі як Adidas, Nike або Puma, які при виробництві продукції дотримуються всіх міжнародних вимог та стандартів.

Не менш важливим показником є ціна товару. Прекрасно, якщо вона доступна широкому колу споживачів.

Спортивні товари для футболу у TeamSports

Різноманітний інвентар та футбольні аксесуари купити недорого можна на сайті нашого магазину. Щоб придбати товари дешевше, стежте за актуальними знижками, які ми регулярно пропонуємо. Біля кожної одиниці продукції вказано її актуальну ціну і короткі характеристики. Можна замовити дешеву доставку у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Вінницю, Ужгород, Хмельницький та інші міста України.

 

Вгору