Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Машинка для розмітки футбольного поля і спортивних площадок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Для того, щоб грати на полі у футбол, потрібно щоб на ньому була розмітка. Вона є необхідною умовою для проведення змагань. Якщо футбольне поле аматорського рівня, то можна зробити розмітку футбольного поля вручну, використовуючи малярні інструменти або інші пристосування. Але коли потрібно зробити все якісно та по всім футбольним стандартам, краще використовувати спеціальні пристрої - розміточні машини.

Професійні спортивні поля мають строгі вимоги до розмітки, тому виконувати її за допомогою такого обладнання набагато простіше і легше. Також воно може стати в нагоді для нанесення ліній на тенісних кортах, майданчиках з штучним покриттям,  бігових доріжках і інших об'єктах.

Якісні та оригінальні машинки для розмітки футбольного поля, купити в Україні можна в інтернет-магазині teamsports.com.ua, а також отримати безкоштовну консультацію по їх експлуатації та гарантію до 24 міс.

Основні переваги використання машинки для розмітки футбольного поля

 • Зручне і швидке нанесення ліній на будь-якій поверхні;
 • Простота в експлуатації і обслуговуванні;
 • Ідеально чіткі лінії, стійкі до будь-яких погодніх умов;
 • Глибоке фарбування газону;
 • Отримання розмітки потрібного кольору;
 • Можливість регулювання ширини ліній та кількості нанесення фарби;
 • Високоефективна робота, при мінімальних витратах - для розмітки стандартного футбольно поля вистачить однієї повної ємкості бака розміточної машинки (10-15 л.) та близько 1 години часу.

Спеціальний склад фарб дозволяє траві газону не гинути, а розмітка добре видно протягом тривалого терміну. Завдяки тому, що вона швидко сохне майданчик може бути підготовлена за мінімальний проміжок часу.

Технічні характеристики машинки для розмітки футбольного поля

 1. металевий корпус
 2. алюмінієві ролики
 3. якісне порошкове фарбування
 4. пневматичні резинові колеса
 5. вага 15-23 кг.
 6. об'єм бака 12-15 л.

Особливості різних видів розміточних машинок 

Кожна модель має певні конструкційні та технічні особливості, які впливають на експлуатаційні характеристик машинки:

 1. Роликова розміточна машинка. Складається із резервуара, куди заливається фарба, системи з 3-х роликів, останній з яких під час руху по футбольному полі залишає слід-лінію шириною 10-12 см., а також з ручки для штовхання апарату, яку можна регулювати по висоті. Машинка для розмітки пересувається по полю завдяки надувним резиновим колесам. Дуже проста та надійна, в одночас функціональна конструкція дозволяє швидко, без особливих зусиль виконати розмітку футбольно поля. Перевагою даної машинки для розмітки футбольного поля є те, що в ній можна використовувати будь-який тип водорозчинних фарб, вапно, крейду.

Залежно від того який стан поля за допомогою спеціальної системи, можна регулювати витрату фарби, щоб не витрачати її даремно. Це дуже доречно, коли потрібно просто оновити раніше нанесену розмітку. Залишки фарбувального матеріалу можна видалити за допомогою зливного отвору, після чого промити водою.

 1. Пневматична розміточна машина. Складається з міцного металевого каркасу, що пересувається по полю на трьох прорезинених колесах та пневмобаку з якого під тиском розпилюється фарба. Також в конструкції передбачено ручку для штовхання та пластини для регулювання ширини ліній. Мінусом даної машинки є те, що для нанесення розмітки потрібно використовувати лише якісну водорозчинну фарбу, без згустків чи іншого сміття, щоб це не призвело до блокування вневмобаку та його елементів.

У нашому інтернет-магазині можна недорого купити професійні машинки для розмітки футбольних полів і спортивних майданчиків. Ціна на оригінал доступна будь-яким футбольним клубам. Ми пропонуємо тільки якісні моделі від перевірених виробників!

Вгору
,