Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Футбольний інвентар для тренувань

Жоден тренувальний процес не відбувається без спортивного інвентарю. Особливо це актуально для такого виду спорту як футбол. Тому для ефективного тренування необхідно придбати спеціальний інвентар для тренувань з футболу. Але серед пристосувань для тренування важко виділити найпопулярніші та найнеобхідніші в першу чергу елементи.

Види футбольного інвентарю
Цей вид спорту включає такі види інвентарю:

Бар'єри. Такі пристрої мають регульовану висоту і призначаються для розвитку м'язів ніг при стрибках. Найчастіше футбольні бар'єри виготовляються із пластику.
Ворота із сіткою. Невід'ємна частина будь-якого тренувального процесу з футболу. Як правило, ворота виготовляють із важких металів, але існують і легші моделі із пластику.
Сходи. Спеціальні мотузкові аксесуари, необхідні для тренування швидкості та маневреності спортсмена. Найчастіше можна знайти моделі з 12 чи 16 сходинками.
Тренувальні манішки. Вигляд інвентарю, який застосовується для візуального поділу футболістів на команди. Окрім того, манішка захищає форму гравця від забруднень.
Свисток. Такі аксесуари застосовуються арбітрами чи тренерами та служать для звукових сигналів команді. Є моделі, виготовлені з металу або пластику.
Обважнювачі. Розрізняють обважнювачі, наповнені піском або пластинами зі свинцю. Обтяжувачі надягають на ноги, тим самим підвищуючи навантаження та нарощуючи мускулатуру спортсмена. Вага кожного обтяжувача може досягати 5 кг.
Секундомір. Ще один аксесуар для тренера з футболу. Замір часу дозволить відпрацьовувати швидкісні техніки та підвищувати показники футболістів. Існують електронні та механічні варіанти секундомірів.
Конуси. Подібний інвентар для футбольних тренувань застосовується для відпрацювання правильної техніки та швидкості ведення м'яча та маневрів. Вони бувають різних кольорів, а виготовляють конуси із пластику.
Тактичні дошки для футболу. Цей аксесуар допомагає побачити тактичний план, який вибудовує тренер. Також цей інвентар застосовується для розбору тактичних помилок футболістів.
Скакалки. Відмінний варіант вправи для розминки перед тренуванням. Стрибки на скакалці підвищують витривалість, швидкість та спритність футболіста.
Застосовуючи дані футбольні аксесуари для тренувань, спортсмени здатні значно покращити свої показники та характеристики. Будь-який інвентар для тренувань з футболу можна купити у нас.

Вгору