Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Футбольні м'ячі Molten

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Футбольні м'ячі Molten - це оригінальна якість, висока швидкість польоту, гарантований відскік, ідеальна центрівка. М'ячі виконані з міцного синтетичного матеріалу.

У каталозі інтернет-магазину великий вибір якісних, фірмових м'ячів для футболу Молтен, що володіють високими експлуатаційними властивостями. Футбольні м'ячі підходять для будь-якого віку гравців, змагань в спортзалі або на відкритому майданчику.

Види м'ячів Molten для гри у футбол

Ігрові м'ячі для аматорських ігор і змагань відрізняються. Перш за все, м'яч для великих змагань повинен бути сертифікований.

 • Професійні. Призначені для професійного футболу, використовуються у всіх великих змаганнях. Мають сертифікат якості.
 • Матчеві. Найміцніші з усіх видів. Використовуються практично у всіх змаганнях.
 • Тренувальні. Тренувальні м'ячі мають підвищену міцність з водовідштовхувальним покриттям. Підходять для дворового футболу.
 • Верхнє покриття у м'ячів для спортзалу (футзальний) і вулиці відрізняється.
 • Футзальний м'яч призначений для міні-футболу або гри в спортзалі. Має більш виражену вагу, яка забезпечує йому низький відскок. Розмір кола трохи менший, ніж у професійного м'яча. 
 • Футбольні м'ячі для відкритих майданчиків виробляються з поліуретану. Цей матеріал забезпечує довговічність, міцність і надійність. Крім того, вуличні м'ячі швидко відновлюють форму при ударі, тримають траєкторію польоту, і високу швидкість.

Розміри м'ячів Molten

Розмір і вага м'ячів для гравців різних вікових категорій відрізняється. Для дітей підходять м'ячі більш маленькі і легкі, ніж для дорослих. Футбольний м'ячі виконуються в 5 розмірах.

 • 5-й розмір. Найбільший розмір м'ячів для тренування і змагань. Саме такі використовуються в офіційних іграх ФІФА. Вони також підходять для дітей старше 12 років. Набув найширшого поширення. Відповідає вимогам ФІФА. М'ячі такого розміру виробляються більше інших.
 • 4-й розмір. М'ячі такого розміру максимально наближені до професійних. З м'ячами такого розміру грають в міні-футбол і тренуються діти від 8 до 14 років. За правилами ФІФА м'ячі можуть бути з синтетичної або натуральної шкіри. Маса 369-425 грам, 64-66 см по колу.
 • 3-й розмір. Даний розмір підходить для тренування дітей восьмирічного віку. Вага таких м'ячів складає 340 грамів. Розмір не більше 61 см. Шиють м'ячі третього розміру з 18 або 26 панелей. Виготовляють з полівінілхлориду або іншого синтетичного матеріалу.
 • 2-й розмір. Маленькі, легкі м'ячі для для навчання дітей 3-4-х років. Виготовляється з полівінілхлориду або пластику. Обхват таких м'ячів 56 см, а вага не перевищує 283 грама. Цей розмір і вага ідеально підходить для тренування навичок володіння м'ячем. Складається з 26 або 32 панелей.
 • 0-й або 1-й розмір. У цю категорію входять сувенірні м'ячі, які найчастіше зроблені з натуральної або синтетичної шкіри, а також рекламні, які забезпечені логотипами бренду або спонсора. Окружність не більше 43 см.

Особливості футбольних м'ячів Molten

М'ячі японського бренду Molten володіють такими перевагами:

 • якісне покриття з композиту;
 • посилене зчеплення;
 • відмінний контроль.

На особливу увагу заслуговують музичні футбольні м'ячі. При ударі можна почути знамениті мелодії. Спочатку такі м'ячі призначалися для людей з обмеженими можливостями.

Футбольні м'ячі Molten добре візуалізуються на полі. Вони виконані в контрастних кольорах, а на деяких моделях нанесена фарба, що світиться в темряві.

У 80-х рр компанія розпочала співпрацю з Adidas. Першою моделлю став м'яч Teamgeist. Цей м'яч складається з 14 граней, що не зшиті, а спаяні між собою. Ця технологія робить його стійким до вологи. Співпраця Molten і Adidas триває досі.

Особливості в залежності від матеріалів виготовлення

Натуральна шкіра для виготовлення ігрових м'ячів не використовується, через низьку зносостійкість.

Штучна шкіра. Синтетичні матеріалу багато в чому перевершують натуральні. Сучасні розробки дозволяють створювати міцне, зносостійке покриття футбольних м'ячів.

Поліуретан. Міцний, зносостійкий матеріал. Найбільш відповідний для ігрових м'ячів. Володіє рядом цінних характеристик: сталість форми і швидке відновлення, збереження траєкторії, швидкість польоту і відскоку.

Полівінілхлорид (ПВХ). Міцний, але дешевий матеріал, недоліком якого є схожість з пластиком. При холодній температурі повітря такі м'ячі стають занадто твердими і можуть дати тріщину.

Камера м'ячів може бути з латексу, синтетичного матеріалу або поліуретану. Найякіснішим варіантом вважається латекс.

Як вибрати м'яч Molten

Спортивний м'яч - обов'язковий атрибут багатьох спортивних дисциплін. Від правильного вибору м'яча залежить якість гри. Купувати м'яч потрібно відповідно з такими критеріями:

 • призначення;
 • вік гравця;
 • з якою поверхнею буде стикатися снаряд.

Вибір моделі м'яча Molten в Україні буде виходити з цих характеристик, а також виду спорту. Ще один важливий критерій, на який необхідно спиратися: маса і розмір м'яча.

Варто звернути увагу, що різні моделі м'ячів призначаються для тренування, змагань, аматорських матчів, або в якості сувенірної продукції. Для того, щоб вибрати якісний м'яч, необхідно звернути увагу на конструкцію, пошив і матеріал, з якого він виконаний.

У нашому інтернет-магазині діють знижки та акції на оригінальні футбольні м'ячі Molten. Ви можете купити футбольні м'ячі Molten за вигідними цінами, з доставкою додому кур'єром або поштою.

Вгору
,