Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спортивна екіпіровка та інвентар. Оптові ціни для команд та клубів. Власне виробництво!
0
Мій кошик

Футбольні м'ячі Select

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Футбольні м'ячі Seleсt

Футбольні м'ячі Seleсt це один і з найбільш відомих брендів у футбольній індустрії. Виробництво даної лінійки складає близько 3 мільйонів м'ячів в рік. Засновник компанії Ойгель Нільсен, безпосередньо пов'язаний з футбольним світом, хотів створити для початку всього лише футбольний м'яч без шнурків, але його ідея стала прообразом сучасних (так званих «розумних м'ячів»).

Свою діяльність Нільсен почав в 1947 році, розробив перший свій футбольний м'яч, в 1951 році з'явився перший футбольний м'яч Select без шнурків, а вже 1962 року з'являється 32-панельний футбольний м'яч, що є прототипом сучасного футбольного м'яча.

Способи виготовлення м'ячів Select

прийнято виділяти 4 типи виробництва м'ячів Select:

  • м'ячі, які шиють руками;
  • клеяні, коли панелі м'яча склеюються між собою при певній температурі;
  • м'ячі машинного виробництва;
  • м'ячі подвійного з'єднання (зшиті і додатково проклеяні).

Основні елементи футбольного м'яча Select:

  • Покришка (верхній матеріал) - повинна бути стійкою до перепадів температури, матеріал поліуретан, найчастіше використовується глянцева поверхня, але може бути і матова. За першою м'яч може летіти швидше. Друга підійде для вологих і штучних полів.
  • Підкладки - при їх виробництві використовують кулі з поліестеру, які дають м'ячу міцність, відмінне будову. У будь-якої кулі своя особливість, вони допомагають м'ячу відображати вологу, роблять м'яч більш легким для прийому, зберігають його натуральний розмір.
  • Камера- існують три види камер. Перший це латексні, які можна поділити на два види. Компанія футбольних м'ячів Select володіє правами на виробництво запатентованих камер "zero-wing" і активно використовує їх при випуску своїх м'ячів, процес їх створення трудомісткий, але результат того вартий. Камери "seven-wing" більш швидкі і дешеві у виробництві, але трохи відстають в якості. Другий тип це бутилові камери, які добре затримують повітря, мають хороший відскік, які і через це популярні в футзалі. Існує ще третій тип камер SR камери, створені і з синтетичної гуми. Ідеальний варіант для бюджетного користувача.
  • Клапан - проведений з натурального каучуку, в якому повітря затримується в двох місцях.
  • Нитки - використання подвійних вузлів, є головною особливістю компанії м'ячів Select. Матеріал поліестер.
  • Піна - застосовується два види пен: ТРЕ (для зшитих в ручну або машинного виробництва м'ячів Select), РОЕ (TV м'ячі).

Поширення бренду Select в світі

М'ячі Select використовуються в футболі, волейболі, баскетболі, гандболі та в футзалі. Select Sport співпрацює з багатьма країнами і футбольними асоціаціями. Датські, бельгійські та російські футбольні клуби переважно використовують м'ячі Select. А також німецька Бундесліга і друга Бундесліга.
Добірні м'ячі Select були представлені на Олімпійських іграх, Чемпіонатах світу, у вищих лігах по гандболу Іспанії, Швеції, Данії. Поширена лінійка м'ячів Select і в Америці: США і Канаді.

Історія датської продукції в Україні

Тільки в двохтисячних роках асортимент датської компанії потрапив на ринок, але дуже швидко завоював популярність серед Вищої ліги футбольних клубів України. Як приклад, цей м'яч використовувався в фіналах кубків України. Основним замовником цієї продукції на українському ринку стала Фабрика Футболу. Протягом двох років (2004-2007 роки) м'ячі стали популярними серед українських клубів, чому свідчить використання м'ячів у 16 ​​команд Вищої ліги України.
Серед величезної кількості футбольних моделей м'яча Select найбільшою популярністю користується Select Briliant Super.

Футбольні м'ячі Select 2020 

У 2020 році компанія м'ячів Select істотно оновила дизайн основних головних моделей м'ячів. Завдяки сучасним технологіям було покращено якість покришки, і через це м'ячі Select стали більш легкі і стабільні.

Футбольні м'ячі Select надійні, якісні, мають відмінний вигляд і використовуються у всіх футбольних лігах світу.

Вгору
,